AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
12-06-2018 00:00:00

24 HAZİRAN'DA HALKIN TEVECCÜHÜYLE İSTİKRAR DEVAM EDECEK

24 HAZİRAN’DA HALKIN TEVECCÜHÜYLE İSTİKRAR DEVAM EDECEK

AK Parti Mersin Milletvekili adayları 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarına devam ediyor.

HAYVANCILIKTA YENİ DESTEKLEMELERİ ÜRETİCİLERİMİZE SUNDUK

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Seçim Çalışmalarını Tarsus ilçesinde mahalle ve ev ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. Toplam tarımsal destekleme ödemelerinin 2002 yılında 1,8 milyar TL iken, 2017 yılında 12,9 milyar TL olarak gerçekleştirdiklerini kaydeden AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, ” 2003’ten bugüne çiftçilerimize verdiğimiz nakit hibe tarımsal destek toplamı 2017 yılı sonu itibariyle 103 milyar TL’ye ulaştı. Hayvancılıkta yeni desteklemeleri üreticilerimize sunduk. 4 ay ve üzeri buzağı ve malağı ilk kez destek kapsamına aldık, hayvancılık desteklerinin doğrudan üreticilere ödenmesini sağladık.” diye konuştu.

DÜNYANIN ÖNEMLİ TİCARET MERKEZLERİNDEN BİRİ HALİNE GELMEYİ HEDEFLİYORUZ

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Erdemli ilçesinde ev ve esnaf ziyaretleri yaparak 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için destek istedi. Ziyaretlerde vatandaşlardan yoğun ilgi gören AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, ” AK Parti olarak, ülkemizin küresel refah ve zenginlikten daha fazla pay alabilmesi için etkin ve kesintisiz işleyen bir ticari ortamın tesis edilmesini kritik olarak görmekteyiz. Bu anlayışla, önümüzdeki dönemde yenilikçi yaklaşım ve uygulamalarla ülkemizi gümrük hizmetlerinin ve ticaretin en kolay ve en güvenli yapıldığı, dünyanın önemli ticaret merkezinden biri haline getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

ADALET’İ DEMOKRATİK HUKUK DEVLETİNİN ESASI OLARAK GÖRÜYORUZ

Seçim çalışmalarını Anamur ilçesinde esnaf ve ev ziyaretleri yaparak devam eden AK Parti Mersin Milletvekili adayı Zeynep Gül Yılmaz ” Mülkün ve meşruiyetin temeli olan adaleti aynı zamanda demokratik hukuk devletinin esası olarak görüyoruz. Toplum ve devlet düzenini hukuk ve adalet ekseninde korumak ve geliştirmek temel hassasiyetimizdir. Demokrasinin hukuk yoluyla varlık kazandığı demokratik hukuk devletinde; hukukun evrensel ilkelerine saygı, hak arama yollarının açık tutulması, kanun önünde eşitlik, bireysel hak ve özgürlüklerin korunması, devletin hukuka bağlılığının sağlanması temel önceliklerimizdir.” Şeklinde konuştu.

ÜST KADEM YÖNETİCİ ATAMA SİSTEMİMİZİ REFORME EDECEĞİZ

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarını Toroslar ilçesinde ev ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek isteyen AK Parti Mersin Milletvekili adayı Bilal Özkan, “Vatandaşlarımıza hizmet sunumunda hiçbir aksaklığa meydan vermemek üzere yeni hükümet sistemimizde üst kadem yönetici atama sistemimizi reforme edeceğiz. Bu bağlamda atama süreçlerinde objektif, liyakate ve performansa dayalı bir sistem temin edecek düzenlemelere gideceğiz”. dedi

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.